מדוע כדאי לקדם את העסק ברשתות החברתיות

כיום כמעט כולנו חברים ברשתות החברתיות, אם בצורה אקטיבית המתבטאת בהעלאת פוסטים כתובים, תמונות או ציון מיקומים, ואם בצורה פאסיבית בה אנו עוקבים אחרי חברים, מפורסמים, מובילי דעה או פירמות ומוצרים אשר מעניינים אותנו. כבעלי עסק, תוכלו להגיע לקהל הלקוחות הפוטנציאלי שלכם דרך פרסום רלוונטי ומושך תשומת לב ולעניין אותם במוצר או השירות שאתם מציעים! אז איך זה בעצם מתבצע?

"הפיקסל" של פייסבוק מאפשר לנו לממש את כל החלומות הכי ורודים שלנו כמפרסמים וכבעלי עסק, ולפנות לקהל היעד הרלוונטי באמצעות קמפייני פרסום מתאימים. מערכת הפרסום של פייסבוק מאפשרת לנו לאתר בקלות את הלקוחות הפוטנציאליים המתאימים ביותר לפי מגדר, גיל, תחביבים, אזור גאוגרפי, העדפות, תחומי עניין ועוד. בעזרת התאמה ומיקוד מקצועי נוכל להפנות לקהל זה מודעות ממוקדות ורלוונטיות להם, לעקוב לנטר את ההצלחה שלהן ולבצע שיפורים שיביאו לתצאות טובות יותר במהלך הדרך. נוכל גם להגיע ללקוחות אשר ביקרו כבר באתר שלך או הביעו התעניינות במוצר או השירות המוצע על ידך ולהציע פרסום המותאם לשלב שלהם בדרך לסגירת העסקה. 

אינסטושש ….!!! האינסטגרם עובד על עקרון פשוט, רובינו מתחברים לתמונות בקלות, והמפרסמים משתמשים בתמונות ובמעט טקסט כדי להתחבר ללקוחות. רוב בעלי העסקים יכולים לעשות שימוש בכלי הפרסום הנהדר הזה להעלאת תמונות אווירה, תמונות של המוצר או השירותים ועוד, על מנת לאפשר ללקוחות הפוטנציאלים והנכונים להגיע לעסק. את אותן תמונות, ניתן לפרסם ליותר מ-300 מיליון  (!!!) הגולשים המחוברים לאינסטגרם.

אתם כבר חברים בלינקדאין? הרשת העסקית הגדולה בעולם מכוונת כבר כמה שנים לעולם הנטוורקינג והפרסום בה השתדרג עם השנים ומוכיח את עצמו ככלי מצויין להגעה לקהלים ספציפיים. אפשרויות הסינון על מנת לאתר לקוחות פוטנציאליים הן חסרות תקדים וכן מציעה לנו פרסום במגוון דרכים שונות ומעניינות.

אז באיזו רשת חברתית כדאי לכם לבחור לפרסם? היכן נמצא הקהל אליו אתם רוצים לפנות? מהו תקציב הפרסום הנדרש? מן הסתם כאן התשובה המתאימה קשורה למאפיינים הייחודיים של העסק שלכם. אז בואו נדבר ונראה איך נוכל לעזור לכם..

WhatsApp chat