גם העסק שלך צריך אתר מעוצב!

עיצוב אתרים ועמודים נחיתה ייחודיים
המתאימים לקידום ופרסום באינטרנט

אתרים חזקים, מהירים ומעוצבים

הקמת אתרי אינטרנט ומיניסייט בעיצוב מקורי ומושך, מבוססי וורדפרס. בהתאמה מלאה לניידים ומותאמים לקידום אתרים (SEO), עם או ללא חנות, אתרי תדמית מדהימים ועוד!

עמודי נחיתה שיביאו לכם לקוחות​

עמודי הנחיתה של שוף דיגיטל ייחודיים ומעוצבים. מבוססי וורדפרס. מתאימים לפרסום בגוגל וברשתות החברתיות. לאיסוף לידים, הרשמה לאירוע, הורדת קובץ או אפליקציה ובהתאמה לכל מוצר ושירות.

אתרים שנתפרים אישית לעסק שלך.

תמחור נוח ומותאם לתקציב שלך.

רמת גימור גבוהה.

דגש על חווית משתמש נוחה ומזמינה.

שיא קדמת הטכנולוגיה ואבטחת מידע.

אתר רספונסיבי בהתאמה מלאה לניידים.

איך שוף יכולה לעזור לעסק שלך?

בניית אתרים ועמודי נחיתה

שדרוג אתרים קיימים

אחזקה ותחזוקת אתרים

שיפור מהירות אתרים

העסק שלך זקוק לאתר!

בניית אתר אינטרנט, מיניסייט או עמוד נחיתה ייעודי הכרחית בעידן הגוגל והרשתות החברתיות. הלקוחות שלכם מעוניינים ללמוד עליכם, להכיר את השירותים והמוצרים אותם אתם מציעים וכמובן ליצור עמכם קשר בדרך נוחה ויעילה.

האתר שלך ייבנה במערכת וורדפרס האמינה והבטוחה, בעיצוב ייחודי ומתקדם. הוא יותאם לפרסום וקידום באינטרנט, תוך אפיון והבנת הצרכים של העסק שלך, התאמה מלאה למובייל ומקסימום גמישות.

שוף דיגיטל מומחים בבניית עמודי נחיתה, בניית אתרי תדמית, מיניסייט (Minisite) וחנויות אינטרנטיות לעסקים קטנים ובינוניים. אנו גאים בשורה ארוכה של לקוחות מרוצים, שבנו בעזרתנו אתר מקורי, מושך ומקצועי, שדרגו את האתר הקיים או הקימו עמוד נחיתה ייעודי לשירותים ומוצרים לצורך פרסום ממוקד.

 

תהליך בניית אתר

 • איפיון אתר
  נחשוב על קהל היעד של העסק שלך, נחקור מה עושים המתחרים. ניצור יחד שרטוט מפורט של מבנה האתר, נבין מהי השפה העיצובית האידאלית לאתר שלך ואילו חומרים ומידע נרצה להציג באתר.
 • איסוף חומרים
  עכשיו נתחיל לאסוף ולרכז את החומרים לאתר: הטקסטים, התמונות, הסרטונים וכל דבר רלוונטי שנרצה להציג ללקוחות שלך. החלק הזה בעיקרו עבודה שלך אבל - אני איתך לאורך כל הדרך לייעוץ והכוונה!
 • פיתוח ובניית האתר
  כאן נכנס הקסם הייחודי של שוף דיגיטל! נבנה את האתר על מערכת וורדפרס בקוד פתוח כך שהגבולות לא קיימים והכל אפשרי! שוף תדאג ששלב הפיתוח יהיה קצר ומהיר ככל הניתן, כי למי יש כוח לחכות?
 • סבב תיקונים ושיפצורים
  הגרסה הראשונה של האתר תשלח אליך לבדיקה בנחת, מומלץ לבדוק את האתר בסלולרי וגם על מחשב נייח. את רשימת התיקונים והשיפצורים נשמח לקבל ממך כדי שהאתר יראה בדיוק כמו שאפיינו.
 • עליה לאוויר
  הגענו לשלב הסופי! איזה כיף עולים לאוויר, בודקים שהכל דופק כמו שעון שוויצרי וגורמים לכמה שיותר לקוחות לבקר באתר שלך!

למה דווקא שוף?

עלייה מהירה לאוויר

איכות ללא פשרות

כל סוגי האתרים

עיצוב מקורי ומושך

רוצה לדבר על העסק שלך?

אפשר לכתוב לי פה

Open chat