בואו להכיר אותנו

נעים מאוד.. אנחנו שוף!

אצלנו העסק שלך הוא המרכז.

יחד נגדיר מטרות ויעדים שישקפו את החלום אשר לשמו העסק נולד ונעזור לו לצמוח ולגרום לכם וללקוחותיכם להיות מאושרים.
אנו עובדים עם עסקים בגדלים ותקציבים שונים ומתאימים לכם את השירות שלו אתם זקוקים, כדי להפיק מהעסק שלכם את המירב ולגרום ללקוחות להגיע אליכם, לחוות וכמובן להישאר!

Facebook

הפייסבוק הרשמי של שוף דיגיטל דואג שתהיו מעודכנים ושומרים על קשר!

WhatsApp

כתבו לנו ב"מנשמע" אנחנו זמינים לייעוץ, שאלות, הצעות מחיר או סתם לקשקש

Instagram

כנסו לעמוד האינסטגרם שלנו לקצת השראה, חידושים ו - Good Vibes

הסיפור של שוף

לאחר מעל 14 שנים של עיסוק בתחום ה- E-commerce , השימוש באינטרנט והבנת הכוח השיווקי האדיר הטמון בו, החלטנו להקים ביחד את המיזם המשותף הנקרא "שוף", במטרה אחת והיא  לאפשר לבעלי עסקים, גדולים וקטנים לגייס כמות גדולה של לקוחות בעלויות סבירות, נוחות ואפקטיביות, כל זאת בשירות ואמינות ברמה הגבוהה ביותר.

כדי להגשים את החלום שלנו נדרשנו ללמוד את עולם השיווק באינטרנט על בוריו, למדנו לרכוש מדיה בצורה אפקטיבית ונכונה, לבנות אתרים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, לייצר מאמרים מעניינים ותוכן רלוונטי לגולשים, לעקוב ולהשתמש בטכנולוגיות החדשות והמעודכנות ביותר, להקים פורטלים, לקדם באמצעות מגוון רחב של רשתות חברתיות ובגוגל ולמקסם את הידע שלנו בעולם השיווק הדיגיטלי ותמיד עם האצבע על דופק.

כיום אנו גאים ויכולים לומר בלב שלם כי אנחנו יכולים לעשות שימוש בידע הנרחב והניסיון שרכשנו בתחום השיווק הדיגיטלי על מנת לתת ללקוחותינו את היכולת להגיע ליותר לקוחות חדשים במגוון נרחב וחדשני של ערוצים האינטרנט.

אז למה כדאי לכם לעבוד עם צוות שוף..

אתם במרכז העניינים ותמיד מעורבים בתהליך כדי שהחלום שלכם יתגשם.  אנו עובדים בשקיפות מלאה מול הלקוח ומספקים תשובות לכל שאלה.  הצוות של "שוף" מקצועי ומכיר את התחום מא' ועד ת', לעולם לא ניקח פרוייקט שאנחנו לא בטוחים שאנחנו יכולים לקדם. אנחנו נדאג לתוצאות! בעזרתנו תוכלו להגדיל את העסק שלכם ולהגשים את המטרות והחלומות המקצועיים שלכם.. 

כי ההצלחה שלכם היא המטרה שלנו!

אז איך שוף דיגיטל יכול לעזור לעסק שלך לצמוח ולגדול?

ההזדמנות שלך

ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו

WhatsApp chat