מדוע חשוב לבנות אתר או עמוד נחיתה לעסק שלך

הרגע בו אתם מבינים כי אין לכם ברירה אלא לבסס את הנוכחות הדיגיטלית שלכם הגיע? ההחלטה הזו נראית כמעט בלתי נמנעת בעולם בו סביר להניח שהמתחרים שלכם כבר מתחזקים עמוד אינטרנט ופונים ללקוחות פוטנציאלים רבים. בעידן של היום כמעט כל פעולה, בכל תחומי החיים, אשר אנו מבצעים נעשית באמצעות האינטרנט. העולם הדיגיטלי ייחודי, מורכב ושונה מעולם העסקים הפיזי המוכר לנו וההצלחה תלויה במשחק לפי הכללים הנכונים. 

בניית אתר אינטרנט או עמוד נחיתה ייעודי מהווה מעבר להיותה הכרחית לכמעט בכל תחום עסקי. אופציה טובה למשיכה והגעה לקהלים חדשים וכן דרך מצויינת לשמור על קשר עם הלקוחות הקיימים. גולשים אשר מגיעים לאתר שלך יכולים ללמוד על עליו המון. על העסק, מוצריו, שירותיו, מי העומדים מאחוריו וכן מידע מקצועי על תחום הפעילות, מידע חיוני כגון שעות פתיחה או אפילו ממשק לרכישת מוצרים או שירותים. המשמעות הישירה היא שעסק המפגין נוכחות ראויה ברשת עשוי לגלות, לשמחתו, שמעגל הלקוחות שלו גדל והוא אף יוצר בהם תחושת נאמנות למותג.

ונושא חשוב לא פחות הוא עיצוב אתר האינטרנט. בעת הקמת העמודים ישנה חשיבות עליונה לפן הויזואלי שלו. אין יותר מדי הזדמנויות ליצור רושם ראשוני. גולש שנכנס לאתר ונתקל בעיצוב לא נכון, צבעים שאינם נעימים לעין או עומס ויזואלי של התוכן, עלול במהרה לצאת מהאתר שלכם. מכאן אין זה בלתי נמנע שיעבור לאתר של המתחרים. נוחות וחווית משתמש נכונה וטובה באתר שלכם הם כרטיס הכניסה שלכם לעולמו של הלקוח.

ומה לגבי עמודי נחיתה? תפקידו של עמוד הנחיתה הוא מיקוד הלקוח בשירות או המוצר שאנו מציעים והבאתו לפעולה. השארת פרטים, הורדת קובץ, הורדת אפליקציה, הרשמה לניוזלטר ועוד. האומנות היא עיצוב מושך ומעניין, טקסט פשוט ומניע לפעולה, המחשה של המוצר או השירות ואפשרות ליצירת קשר בצורה הנוחה ביותר. 

WhatsApp chat